دیجیتال مارکتینگ در تهران

دیجیتال مارکتینگ در تهران

به زبان ساده بازاریابی دیجیتال که به آن بازاریابی آنلاین نیز می گویند، کاربرد رسانه های دیجیتال، داده ها و فناوری یکپارچه شده با ارتباطات بازاریابی سنتی برای دستیابی به اهداف بازاریابی است. دیجیتال مارکتینگ در تهران

برای اینکه کسب و کارها امروزه به طور موثر رقابت کنند، ضروری است که از بازاریابی دیجیتال برای حمایت از کسب و کار و استراتژی های بازاریابی خود استفاده کنند. اکنون هر یک از ما چندین ساعت در روز از رسانه های دیجیتال استفاده می کنیم، چه برای سرگرمی و تعامل اجتماعی یا اینکه به دنبال محصولات جدید باشیم. کسب‌ و کارها و برندهایی که تاکتیک‌ های دیجیتالی درستی ندارند، فرصت‌ هایی را برای تاثیرگذاری بر مصرف کنندگان در نقاط تماس کلیدی آنلاین از دست می دهند.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

” به دستیابی اهداف بازاریابی با استفاده از رسانه های دیجیتال، داده ها و فناوری دیجیتال مارکتینگ می گویند. ” همچنین باید به یاد داشته باشیم که علیرغم محبوبیت دستگاه های دیجیتال برای انتخاب محصول، سرگرمی و کار، ما هنوز زمان زیادی را در دنیای واقعی می گذرانیم، بنابراین ادغام با رسانه های سنتی در بسیاری از بخش ها مهم است. در عمل، بازاریابی دیجیتال بر مدیریت اشکال مختلف حضور آنلاین شرکت، مانند وب‌ سایت شرکت، برنامه های تلفن همراه و صفحات شرکت در رسانه های اجتماعی تمرکز دارد.

بازاریابی دیجیتال می تواند برای حمایت از این اهداف به شرح زیر استفاده شود:

شناسایی: از اینترنت می توان برای تحقیقات بازاریابی برای یافتن نیازها و خواسته های مشتریان استفاده کرد.

پیش بینی: اینترنت یک کانال اضافی را فراهم می کند که از طریق آن مشتریان می‌ توانند به اطلاعات دسترسی پیدا کنند و خرید انجام دهند. ارزیابی این تقاضا کلید تخصیص منابع است.

رضایتمندی: یک عامل کلیدی موفقیت، دستیابی به رضایت مشتری از طریق کانال مناسب است که مسائلی مانند: آیا استفاده از سایت آسان است، آیا عملکرد مناسبی دارد، استاندارد خدمات مشتری مرتبط چیست و محصولات فیزیکی چگونه ارسال می شوند؟

دیجیتال مارکتینگ ثامن آماده است تا در بخش های زیر در جهت تقویت دپارتمان دیجیتال مارکتینگ، با شرکت شما همکاری داشته باشد.

لینک خارجی دیجیتال مارکتینگ در تهران

خدمات دیجیتال مارکتینگ

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

تولید محتوا

تولید محتوا

سئو

سئو

طراحی سایت

طراحی سایت

با ما تماس بگیرید

شهر کرمان

۰۹۰۲۶۵۷۱۹۷۵

مهندس داوود طغرلی