زبان های برنامه نویسی تحت وب کدامند؟

زبان های برنامه نویسی که برای استفاده در محیط وب و شبکه طراحی شدن، زبان های برنامه نویسی تحت وب هستند. از جمله این زبان ها می توان به php – java – python – CSS – HTML – asp.net – روبی و پرل اشاره کرد. زبان های برنامه نویسی تحت وب کدامند؟

زبان های برنامه نویسی تحت وب کدامند؟

زبان های برنامه نویسی که تحت وب نیستند، قابلیت اجرا در محیط وب را ندارند و اگر هم قرار باشد از آنها در محیط وب استفاده کرد نیازمند تغییراتی هستند و کاری بسیار دشوار است.

برنامه نویسی وب را می توان به طور خلاصه به ۲ بخش کلاینت و سرور طبقه بندی کرد. طرف کلاینت به دسترسی به داده های کاربران و ارائه اطلاعات نیاز دارد. همچنین باید اطمینان حاصل شود که افزونه های کافی برای غنی سازی تجربه کاربر در یک رابط کاربر گرافیکی، از جمله اقدامات امنیتی وجود دارد.

برای بهبود تجربه کاربر و قابلیت های مرتبط با آن در سمت کلاینت، معمولا از JavaScript استفاده می شود. این یک پلت فرم عالی در سمت کلاینت برای طراحی و اجرای برنامه های تحت وب است. HTML5 و CSS3 از بیشتر عملکردهای کلاینت پشتیبانی می کنند که توسط چهارچوب برنامه های دیگر ارائه شده است.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – زبان های برنامه نویسی تحت وب کدامند؟ – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *