طراحی سایت ارزان در اصفهان

طراحی سایت ارزان در اصفهان

طراحی وب از زمانی که اولین سایت در سال ۱۹۹۱ منتشر شد، مسیر طولانی ای را طی کرده است. امروزه با بیش از یک میلیارد وب سایت زنده در اینترنت، جای تعجب نیست که این صنعت به این میزان دارای اهمیت باشد. طراحی سایت ارزان در اصفهان

طراحی وب چیست؟

طراحی وب، هنر برنامه ریزی و تنظیم محتوا در یک وب سایت است تا بتوان آن را به صورت آنلاین با جهان به اشتراک گذاشت و به آن دسترسی داشت. ترکیبی از عناصر زیبایی شناختی و کاربردی، چیزی است که ظاهر یک وب سایت را تعیین می کند مانند رنگ ها، فونت ها، گرافیک و همچنین شکل دادن به ساختار سایت و تجربه کاربران از آن.

امروزه ایجاد وب سایت یکی از ارکان حضور آنلاین است. به همین دلیل، دنیای طراحی وب مانند همیشه پویا و به طور مداوم در حال تغییر است.

طراحی وب اغلب یک فرآیند مشارکتی است که دانش و ابزارهای صنایع مرتبط را از طراحی گرافیک گرفته تا بهینه سازی SEO و UX ترکیب می کند. طراحان وب اغلب افراد حرفه ای از این حوزه ها را گرد هم می آورند که می توانند عملکرد را بهینه کنند و بر فرآیند و نتیجه بزرگتر تمرکز کنند.

CMS

CMS یا یک سیستم مدیریت محتوا، یک برنامه نرم افزاری کامپیوتری است که محتوای دیجیتال یک وب سایت را مدیریت می کند. وردپرس نمونه ای از CMS است که به عنوان یک سیستم کاربرپسند برای توسعه محتوای وب سایت عمل می کند و این امکان را برای افراد فراهم می کند تا بدون داشتن دانش کدنویسی، یک وب سایت ایجاد کرده و به روز رسانی کنند.

سئو

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، فرآیند بهینه سازی یک وب سایت است تا رتبه خوبی در موتورهای جستجو کسب کند. از آنجایی که سئو بخش بزرگی از موفقیت وب سایت شما را ایفا می کند، ما فکر می کنیم شایسته است که در اینجا با عناصر عملکردی گنجانده شود. هرچه افراد بیشتری بتوانند شما را در گوگل پیدا کنند به این معنی است که بازدیدکنندگان بیشتری از وب سایت شما استفاده می کنند.

اگرچه سئو یک کار مداوم است، اما مراحلی وجود دارد که می توانید برای کمک به عملکرد سایت خود از همان ابتدا انجام دهید. تعدادی از روش‌ های متداول سئو نیز وجود دارد که می‌ توانید قبل از انتشار نیز انجام دهید: عنوان‌ ها را در محتوای خود قرار دهید، متن جایگزین را به تصاویر اضافه کنید، از توضیحات متا در صفحات مربوطه استفاده کنید و نام دامنه‌ ای را انتخاب کنید که نشان‌ دهنده برند یا کسب‌ و کار شما باشد.

UX

از زمان انفجار استفاده از رایانه در دهه ۱۹۸۰، صنعت فناوری به طور مداوم در حال بررسی چگونگی تعامل انسان‌ ها با فناوری بوده است. این UX یا تجربه کاربری است و زمانی که به درستی در طراحی وب اعمال شود، می تواند تأثیر زیادی بر جذب کاربر داشته باشد.

اصطلاح UX اغلب به جای طراحی «واسط کاربری» استفاده می‌ شود، که در واقع، بخشی از چشم انداز بزرگتر UX هستند. در حالی که طراحان UX به این جنبه های یک محصول توجه دارند، آنها همچنین درگیر نگاه کردن به تصویر بزرگ، یافتن راه هایی برای تکمیل و توسعه محصولات، نام تجاری، طراحی، قابلیت استفاده و عملکرد هستند.

سایت هایی که ما طراحی می کنیم دارای ویژگی های زیر می باشند.

لینک خروجی لینک داخلی طراحی سایت ارزان در اصفهان

گزینه

سئوی عالی

گزینه

آموزش رایگان

گزینه

امنیت بالا

گزینه

تحویل به موقع

گزینه

ریسپانسیو

گزینه

قیمت مناسب

طراحی انواع وب سایت

وب سایت خبری

خبری

وب سایت اقامتگاه بومگردی

هتل و اقامتگاه

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

وب سایت کارخانجات

کارخانه

وب سایت شرکتی

شرکتی

وب سایت اساتید

اساتید

وب سایت وکلا

وکلا

وب سایت پزشکان

پزشکی

وب سایت فست فود

فست فود

وب سایت رستوران

رستوران

نمونه کارهای طراحی و پشتیبانی سایت

فروشگاه دکور ۱۱۸

فروشگاه دکور ۱۱۸

ثامن گرافیک

ثامن گرافیک

سایت دکتر بهزادی مقدم

سایت دکتر بهزادی مقدم

مرکز درمان ناباروری نجمیه

مرکز درمان ناباروری نجمیه

سیستم نوبت دهی مرکز نجمیه

سیستم نوبت دهی مرکز نجمیه

ندای کرمان

ندای کرمان

مجموعه معماری کاط

شرکت معماری کاط

اقامتگاه بومگردی کاشکیلو

اقامتگاه بومگردی کاشکیلو

آی وی اف مدیا

آی وی اف مدیا

با ما تماس بگیرید

شهر کرمان

۰۹۰۲۶۵۷۱۹۷۵

مهندس داوود طغرلی