طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

وب سایت شما در اصل ابزاری است که می توانید برای رشد کسب و کار خود در دنیای دیجیتال از آن استفاده کنید. یک وب سایت تجاری مجموعه کاملا جدیدی از کانال های جذب مشتری را معرفی می کند که با فروشگاه فیزیکی نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید، مانند SEO. طراحی سایت با وردپرس

در تجارت، این عمل به عنوان بازاریابی کششی شناخته می شود. در اصل، متکی به مشتریان بالقوه ای است که در حال جستجو برای محصولاتی مانند محصولات شما هستند. در اینجا، استراتژی شما بهبود رتبه وب سایت تان در گوگل برای جذب مشتریان بالقوه بیشتر است.

وب سایت به شما اجازه می دهد کاری را انجام دهید که هیچ بستر دیگری قادر به انجام آن نیست و آن ایجاد تقاضا برای محصولات شما برای افرادی است که هنوز در مرحله خرید نیستند.

وب سایت دریچه ای به سوی بازار جهانی است. با یک وب سایت، می توانید در مناطق جغرافیایی دوردست به مخاطبان دسترسی پیدا کنید. این چیزی است که معمولا برای رسیدن به مکان های فیزیکی به منابع زیادی نیاز دارید.

هر مشتری بالقوه ای که به اینترنت دسترسی داشته باشد می تواند از هر کجای دنیا به وب سایت شما دسترسی داشته باشد و با شما تجارت کند. این مزیت درها را به روی رشد و گسترش سریعتر باز می کند که به نوبه خود می تواند گسترش فروشگاه های فیزیکی شما را تکمیل کند.

یکی از مزایای بزرگ داشتن یک وب سایت، فروش محصولات یا خدمات شما در شبانه روز است. در حالی که تبلیغات در اکثر پلتفرم های سنتی به شما اجازه نمی‌ دهد مستقیما بازده خود را مشاهده کنید، همه چیز در فضای آنلاین متفاوت است. یک وب سایت به شما این امکان را می دهد که از طریق تبلیغات به مخاطبان جدید دست یابید.

یک وب سایت نگاه بسیار دقیقی به شخصیت مشتری دارد و رفتار خرید او را به شما ارائه می دهد. تجزیه و تحلیل وب سایت به شما کمک می کند تا دریابید که کدام محصولات با چه نوع مشتری فروش بهتری دارند. بر اساس این دانش، سپس می توانید تصمیم بگیرید که چگونه محصولات خود را در بهترین حالت برای آن گروه مشتری قاب بندی و ارائه کنید.

دیجیتال مارکتینگ ثامن در نظر دارد تا با طراحی وب سایت با وردپرس، شما را در جهت بهتر دیده شدن کسب و کارتان یاری نماید.

لینک خارجی طراحی سایت با وردپرس

امکانات

گزینه

سئوی عالی

گزینه

آموزش رایگان

گزینه

امنیت بالا

گزینه

تحویل به موقع

گزینه

ریسپانسیو

گزینه

قیمت مناسب

نمونه کارهای طراحی و پشتیبانی سایت

ابزار علیزاده

ابزار علیزاده

آینه هوشمند ساتینا

آینه هوشمند ساتینا

سایت دکتر بهزادی مقدم

سایت دکتر بهزادی مقدم

مرکز درمان ناباروری نجمیه

مرکز درمان ناباروری نجمیه

فروشگاه ماهان خواب

فروشگاه ماهان خواب

فروشگاه دکور ۱۱۸

فروشگاه دکور ۱۱۸

مجموعه معماری کاط

شرکت معماری کاط

نشریه الکترونیکی نسیم صبا

نشریه الکترونیکی نسیم صبا

ثامن گرافیک

ثامن گرافیک

طراحی انواع وب سایت

وب سایت خبری

خبری

وب سایت اساتید

اساتید

وب سایت اقامتگاه بومگردی

هتل و اقامتگاه

وب سایت وکلا

وکلا

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

وب سایت پزشکان

پزشکی

وب سایت کارخانجات

کارخانه

وب سایت فست فود

فست فود

وب سایت شرکتی

شرکتی

وب سایت تالار

تالار پذیرایی و عروسی

با ما تماس بگیرید

شهر کرمان

۰۹۰۲۶۵۷۱۹۷۵

مهندس داوود طغرلی