قوی ترین زبان برنامه نویسی

در حال حاضر به دلیل اینکه اکثر اشکالات زبان های برنامه نویسی به مرور زمان رفع شده است، می توان گفت همه زبان ها قابلیت های خود را دارند و هیچ زبان برنامه نویسی به دیگری ارجحیت داده نمی شود، اما ممکن است برخی از کارها توسط یک زبان راحت تر پیاده شوند. قوی ترین زبان برنامه نویسی  

قوی ترین زبان برنامه نویسی

هیچ زبان برنامه نویسی به اندازه کافی قدرتمند نیست که بتواند هر نیاز شما را برآورده کند. به عنوان مثال: شما جاوا را انتخاب می کنید، عالی! این امر نه تنها به شما در ساخت نرم افزار کمک می کند و هم مفاهیم برنامه نویسی خود را بهبود می بخشد بلکه به شما در ساخت برنامه های اندرویدی نیز کمک می کند. اما آن را با (عملکرد) ​​قیمت می سنجند.

شما ++C خارق العاده را انتخاب می کنید! اکنون می توانید هر بازی مورد نظر خود را انجام دهید اما برای تحقق آن باید از کتابخانه های دیگری مانند OSMESA یا Opengl یا حتی SDL استفاده کنید.

شما C عالی را انتخاب می کنید! اکنون می توانید برای سیستم برنامه ریزی کنید (با فرض UNIX) و حتی جاسازی شوید اما نمی توانید با آن نرم افزاری بسازید، حتی اگر برای تحقق آن مجبور هستید از GTK + استفاده کنید.

شما واقعا پاسکال را انتخاب می کنید؟ خوب باشه! اگر برای تهیه برنامه های CGI بسیار شفاف و پیچیده است، اما نمی توانید به نتیجه ای برسید.

شما #C را انتخاب می کنید، مایکروسافت را خیلی دوست دارید؟ اکنون می توانید روی چارچوب دات نت کار کنید و هر آنچه را که می خواهید برای تلفن های ویندوز، وب و دسکتاپ و لپ تاپ تهیه کنید.

شما FORTRAN را انتخاب می کنید، باید ریاضیدان باشید! در غیر اینصورت چرا وقتی از C استفاده می کنید، از FORTRAN استفاده خواهید کرد؟

شما QBASIC را انتخاب می کنید، سپس یک برنامه نویس یکپارچه سازی با سیستم عامل هستید.

نتیجه گیری

همه زبان های برنامه نویسی به اندازه کافی قدرتمند نیستند تا نیازهای شما را برآورده سازند. بنابراین فقط یکی را انتخاب کرده و یاد بگیرید.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – قوی ترین زبان برنامه نویسی – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *