از PBN چه می دانید؟

PBN اختصار Private Blogs Network است و به معنی مجموعه وبلاگ های اختصاصی است که برای بهبود وب سایت اصلی ایجاد می شوند. به عبارتی شما منتظر نمی مانید تا دیگران به سایت شما بک لینک دهند، بلکه خودتان وبلاگ های اختصاصی می سازید و به سایت اصلی بک لینک می دهید. از PBN چه می دانید؟

از PBN چه می دانید؟

PBN و ایجاد مزیت رقابتی

در هر ثانیه ۶۰ هزار سرچ از گوگل گرفته می شود. در بیشتر مواقع کاربران صفحه اول و رتبه اول نتایج را انتخاب می کنند. داشتن ترافیک بالا مزیت مهمی است که منجر به دیده شدن بیشتر می شود. از سوی دیگر مبالغ زیادی برای هر تبلیغ کلیکی برای بودن در رتبه اول پرداخت می شود.

همین عوامل گفته شده مزیت رقابتی خوبی برای کمپانی مربوطه است. با توجه به عوامل گفته شده رقابت برای کسب رتبه بالا در نتیجه جستجو زیاد می شود. در این مسابقه، افراد سعی می کنند وب سایت خود را به طور مصنوعی تقویت کنند.

تکنیک های زیادی برای بهبود سئوی سایت وجود دارد. PBN یک روش نسبتا جدید برای شبکه وبلاگ خصوصی است که جز سئوی خاکستری می باشد. در واقع چیزی بین سئوی کلاه سیاه و کلاه سفید است. این تکنیک به جای سوء استفاده از الگوریتم های رتبه بندی، برای ارتقا وب سایت ها از پیوندهایی با منابع معتبر و قابل اعتماد تهیه می شود.

نحوه خدمات دهی PBN

از جمله خدمات مربوط به PBN لینک دهی مصنوعی به سایت مشتریان است. این پیوندها می توانند از منابع مختلف سرچشمه بگیرند. از جمله این منابع می توان موارد زیر را برشمرد.

– از دامنه های معتبری که زیر مجموعه وب سایت مشتریان نیست استفاده می کنند.

– ساخت بک لینک هایی که شبیه به رفتار پیوند اصلی است تا از تشخیص آن جلوگیری شود.

به جز موارد ذکر شده وب مسترها از رسانه های اجتماعی و تولیدکنندگان محتوا استفاده می کنند. در واقع از لینک هایی که آن ها در سایت های دیگر و یا رسانه های اجتماعی ایجاد می کنند بهره می برند.

موتورهای جستجو چندین ویژگی برای رتبه دهی به سایت ها در نظر دارند:

۱- صفحه ای که پیوند خروجی در آن قرار گرفته است

۲- کیفیت محتوا

۳- ارتباط هدفمند با موضوع وب سایت

تولید کنندگان محتوا، متنی با کیفیت بالا بر اساس سئو می نویسند. برای صرفه جویی در هزینه ها ارائه دهندگان بک لینک از تولید محتوای با کیفیت استفاده می کنند.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – از PBN چه می دانید؟ – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *