استفاده از فونت های رایج در طراحی سایت

برای همه شما بار‌ها پیش آمده است که وارد سایتی شوید و فونت آن به قدری ناخوانا باشد که از سایت به سرعت خارج شده باشید. رنگ مربوط به فونت هایی هم که استفاده می شود اهمیت دارد. استفاده از فونت های رایج در طراحی سایت

استفاده از فونت های رایج در طراحی سایت

تلاش کنید تا در طراحی‌ سایت خود این موضوع را به خوبی‌ به خاطر بسپارید، چرا که جلب مخاطب تا حد بسیار زیادی با فونت محتوا و مطلب سایت ارتباط دارد. شما به عنوان یک مخاطب به سادگی‌ متوجه خواهید شد که سایت حرفه‌ ای می‌ باشد یا خیر.

از فونت هایی که امکان دارد بر روی اغلب کامپیوتر‌ها وجود نداشته باشد خودداری نمایید. در صورتی‌ که فونت استفاده شده در سایت شما در کامپیوتر وجود نداشته باشد، کاربر فونت پیش فرض کامپیوتر را مشاهده خواهد نمود که این امر بسیار بدتر می‌ باشد.

بنابراین تلاش کنید تا از فونت‌ های رایج و حرفه‌ ای مانند Iran sense و Tahoma استفاده کنید. شما همواره می توانید اطمینان حاصل کنید که استفاده از فونت های مناسب برای سایت شما اعتبار به ارمغان خواهد آورد. اگر از فونت های بسیار فانتزی برای سایت های جدی استفاده کنید، مسلما می توانید اعتبار آن کمپانی را زیر سوال ببرید. در واقع اگر خود را جدی نگیرید، دیگران نیز شما را جدی نخواهند گرفت.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – استفاده از فونت های رایج در طراحی سایت – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *