اهمیت سازگاری وب سایت ها با تلفن همراه

اگر مانند اکثریت ایرانی ها هستید، به تلفن هوشمند خود چسبیده اید. احتمالاً برای پیگیری اخبار و تعامل با دوستان در شبکه های اجتماعی به آن اعتماد می کنید. اهمیت سازگاری وب سایت ها با تلفن همراه

اهمیت سازگاری وب سایت ها با تلفن همراه

در حقیقت، پایان سال ۲۰۱۶ اولین باری بود که استفاده از اینترنت در تلفن همراه از نسخه دسکتاپ (کامپیوتر و لپ تاپ) در سراسر جهان پیشی گرفت و میزان ۵۱.۲ درصد را برای تلفن همراه و ۴۸.۷ درصد را برای دسکتاپ به خود اختصاص داد.

گوگل وب سایت هایی که با تلفن همراه سازگار هستند (سایت های ریسپانسیو یا واکنشگرا) را در نتایج جستجو نسبت به وب سایت هایی که سازگار نیستند در اولویت قرار می دهد.

تغییر الگوریتم گوگل در سال ۲۰۱۵ اتفاق افتاد. وب سایت هایی که برای موبایل بهینه شده اند از آنهایی که بهینه نشده اند رتبه بهتری دارند.

مردم در همه جا از دستگاه های تلفن همراه برای انجام کارهایشان  استفاده می کنند، از جستجوی ساده در اینترنت گرفته تا خرید اقلام بزرگ، بلیط و موارد دیگر.

دلیل؟ استفاده از تلفن همراه سریع و آسان است. مصرف کنندگان در هر کاری می خواهند به سرعت متصل شده و آنچه را که به دنبال آن هستند بدست آورند. اگر وب سایت شما ریسپانسیو یا واکنشگرا نباشد، نمی توانید به مشتریان خود خدمات فوری ارائه دهید.

این به شما کمک می کند تا در کسب و کار خود از اعتبار، مشتری و تأثیرگذاری برخوردار باشید.

با داشتن یک وب سایت سازگار با موبایل، هر کسی که بخواهد از طریق تلفن همراه به سایت شما مراجعه کند، تجربه مناسبی را خواهد داشت و این باعث ترغیب وی می شود تا شما را به عنوان یک منبع معتبر برای اطلاعات، محصولات و خدمات ببیند.

این مساله در حال تبدیل شدن به بهترین روش استاندارد است. بسیاری از وب سایت ها با موبایل سازگاری دارند و هر روز بیشتر به اینترنت می آیند.

ایجاد وب سایت مناسب برای موبایل به طور خودکار مشتری را به سمت شما سوق می دهد و در نتیجه می توانید با سرعت خیلی زیاد، مشتریان بیشتری را برای کسب و کار خود داشته باشید.

گوگل می خواهد شما این کار را حتما انجام دهید. مدیران سایت می دانند وقتی Google به شما توصیه می کند که کاری انجام دهید، باید واقعاً سعی کنید آن را انجام دهید.

این مورد در ساخت وب سایت های سازگار با تلفن همراه است. گوگل توضیح داده است که چرا موبایل از نظر خودش تا این حد مهم است و دلیل شماره یک آن، این است که همه افراد تلفن های هوشمند دارند و آنها دائماً از آن برای جستجو استفاده می کنند.

با طراحی واکنشگرا، وب سایت شما به دستگاه موبایلی که شخص برای دسترسی به سایت شما استفاده می کند پاسخ خواهد داد و بدون توجه به آنچه که ظاهر می شود، عملکرد خوبی دارد.

این به نفع شهرت شماست. افراد وب سایتی را به خاطر می سپارند که با آن تجربه بسیار خوبی دارند. شهرت همه چیز است و مشاغل نمی توانند تجربه بدی به مردم در فضای مجازی بدهند.

مشاوره با ما در این زمینه می تواند بسیار نتیجه بخش باشد. دیجیتال مارکتینگ ثامن آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی انواع وب سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا در کرمان است.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – اهمیت سازگاری وب سایت ها با تلفن همراه – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – طراحی سایت ریسپانسیو در کرمان – طراحی سایت واکنشگرا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *