بهینه سازی سایت و نقش تصاویر در آن

تصاویر نقش بسیار مهمی در بهینه سازی سایت ایفا می کنند. وجود یک تصویر به تنهایی تعداد بازدیدکنندگان سایت را افزایش می دهد. اما هرچه کیفیت تصاویر از لحاظ رزولوشن و زیبایی شناسی بالاتر بوده و با محتوای سایت و موضوع آن هماهنگ باشد از جذابیت بیشتری برخوردار خواهد بود. بهینه سازی سایت و نقش تصاویر در آن

بهینه سازی سایت و نقش تصاویر در آن

نکته دیگری که در بهینه سازی سایت بسیار اهمیت دارد سرعت بالا آمدن آن می باشد که مستقیما با میزان کیفیت و حجم تصاویر در ارتباط است و سئوی سایت را تحت تاثیر قرار می دهد.

بهترین و رایج ترین فرمت برای بارگذاری تصاویر در سایت فرمت jpg و png می باشد. زیرا بدون کاهش محسوس کیفیت حجم تصویر را تا حد قابل توجهی پایین می آورد. فرمت های رایج دیگر Gif ،webp و bmp می باشند.

نکته بعدی رعایت تناسب ابعاد تصاویر با تصاویر بارگذاری شده در سایت است. توجه داشته باشید که طول و عرض تصاویر با ابعادی که قرار است آن را در سایت بارگذاری کنید یکسان باشد، زیرا این موضوع بر روی سرعت سایت و سئوی آن تاثیرگذار است.

نام گذاری تصاویر یکی دیگر از نکات مهم می باشد. نام تصویر و محتوای آن باید با هم سازگار باشند و همچنین با محتوا و موضوع سایت نیز متناسب باشند. از کلمات پیچیده و غیر متعارف استفاده نکنید تا در هنگام جستجو به راحتی پیدا شوند. 

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – بهینه سازی سایت و نقش تصاویر در آن – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *