تازه شروع به طراحی وب سایت کرده اید؟

دیجیتال مارکتینگ ثامن به عنوان یک مجموعه فعال در زمینه طراحی وب سایت می داند که وقتی صحبت از تملک یک صنعت به میان می آید، یک تصویر آنلاین همه چیز است. برای هر شرکتی که می خواهد وجهه خود را در اقتصاد جهانی به طور موثر حفظ کند، صاحب تجارت می بایست یک استراتژی بازاریابی شبکه ای برجسته داشته باشد. بدون داشتن یک طراحی جذاب و متد تبلیغاتی آنلاین، صاحبان تجارت باید ریسک نادیده گرفته شدن در این رقابت تنگاتنگ چه در عرصه جهانی و چه در یک شهر کوچک را بپذیرند. تازه شروع به طراحی وب سایت کرده اید؟

تازه شروع به طراحی وب سایت کرده اید؟

انتخاب نام دامنه، یک مولفه اصلی در طراحی وب سایت

متخصصان می دانند که گرچه یک طراحی بسیار خوب، نقش بسیار مهمی را در هر کمپین بازاریابی آنلاین بازی می کند، اما تنها المان اساسی برای به دست آوردن موفقیت نیست. اولین قدم برای ساخت یک تصویر موثر آنلاین، با انتخاب بهترین نام دامنه شروع می شود.

ما می دانیم که یک تصویر جذاب، یک عامل مهم در موفقیت در فرآیند بهینه سازی است. در دیجیتال مارکتینگ ثامن ما نه تنها بر روی آدرس با کلمات کلیدی مرتبط کار می کنیم، بلکه بر روی استراتژی فعلی برند شما کار می کنیم تا بیشترین بازده سرمایه را داشته باشید.

بسیاری از صاحبان مشاغل (به طور اشتباه) فکر می کنند که برای جلب توجه در دنیای آنلاین نام دامنه باید پر مغز باشد. همیشه این کار درست نیست. هر چقدر اتحاد در برندتان مهم است، همان قدر هم مهم است تا بتوانید خود را در این فرآیند تطبیق دهید. داشتن آمار گمراه کننده، مشتریان تان را به سمت رقیبان تان می فرستد.

بهتر است نامی را انتخاب کنید که مختص به خود شما باشد. از کاراکتر خاصی استفاده نکنید. درست است که گاهی اوقات استفاده از کاراکتر هایی مانند خط تیره و یا یک عدد می تواند اسم برند را خاص کند، در عین حال می تواند در بسیاری از مواقع گمراه کننده باشد.

زمانی که برای گفتن تک تک کاراکترهای موجود در آدرس سایت تان وقت می برد در نظر افراد بسیار خسته کننده است. پسوند مناسب را پیدا کنید. در آخر، ما می توانیم به شما کمک کنیم یک پسوند مناسب برای آدرس سایت تان انتخاب کنید. 

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – تازه شروع به طراحی وب سایت کرده اید؟ – سئو – بهینه سازی سایت – طراحی سایت – طراحی وب – طراحی وب سایت – بازاریابی اینترنتی – طراحی فروشگاه اینترنتی – طراحی فروشگاه آنلاین – دیجیتال مارکتینگ – تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *