توجه به سرعت لود صفحات در طراحی سایت

گزینه‌ ای که شما به عنوان یک وبمستر همواره باید به خاطر داشته باشید آن است که صفحه‌ های سایتی که شما طراحی‌ کرده اید باید سریع لود شوند تا کاربران رضایت خاطر داشته باشند. توجه به سرعت لود صفحات در طراحی سایت

توجه به سرعت لود صفحات در طراحی سایت

این احتمال وجود دارد که شما سایتی بسیار زیبا و فوق العاده طراحی‌ کرده باشید، اما زمان زیادی نیاز باشد که این سایت load شود. بنابراین کاربر دیگر تحمل نخواهد کرد و بدون دیدن طراحی‌ شما از سایت خارج خواهد شد.

صفحه‌ های سایت شما باید از نظر سرعت بهینه سازی شوند. در نظر داشته باشید که هیچ یک از صفحه‌ های یک سایت نباید بیش از ۱۵ ثانیه برای load شدن زمان ببرند. همیشه در ذهن داشته باشید که طراحی‌ سایت هر چقدر هم قوی و گیرا باشد، در صورتی‌ که دیده نشود هیچ اهمیتی نخواهد داشت. در دنیای امروز ما با کاربرانی رو به رو می‌ باشیم که صبر زیادی ندارند. بنابراین هر چه سریعتر بهتر.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – توجه به سرعت لود صفحات در طراحی سایت – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *