توجه به لینک های خارجی در وب سایت

آخرین باری که تمام لینک های خارجی وب سایت تان را بررسی کردید، چه زمانی بوده است؟ امید می رود که پیوندهای خارجی هر چند وقت یک بار چک شوند. شما نمی توانید آن ها را تولید کنید و سپس خیالتان راحت باشد که همیشه درست کار می کنند. هیچ چیزی برای یک بازدید کننده خسته کننده تر از یک لینک که به جایی نمی رسد نیست. توجه به لینک های خارجی در وب سایت

توجه به لینک های خارجی در وب سایت

این مساله باعث می شود که سایت شما غیر حرفه ای به نظر برسد. همچنین ممکن است منجر به پایین آمدن رتبه سایت شما در نتایج موتورهای جست و جو شود. بررسی مرتب این لینک ها یکی از راه های سئوی موثر است.

چک کردن این پیوندها کار آسانی است به شرط آن که شما بدانید که آن ها را کجا ایجاد کرده اید. هرچه وب سایت شما بیشتر رشد کند، لینک های خارجی بیشتری خواهید داشت.

می توانید با برنامه ای خاص و در فواصل زمانی مشخص بر روی لینک های خارجی سایت تان کلیک کرده و مطمئن شوید که تک تک آن ها درست عمل می کنند. در صورتی که مشکلی وجود داشت باید فورا دست به کار شده و مشکل را برطرف کنید.

اگر یک صفحه لینک دارید که قدیمی است، شاید زمان آن رسیده که آن را به روز رسانی کنید. این طبیعی است که بخواهید لینک ها به صفحات وب مورد نظرتان بروند، در حالی که ممکن است بعضی از این پیوندهای خارجی به سایت هایی باشند که مناسب و درخور سایت شما نیستند.

لینک های خارجی یکی از مهم ترین روش های بهینه سازی سایت هستند و اگر به سایت های نامناسبی پیوند خورده باشید ممکن است به ضرر شما تمام شود. سایت هایی را پیدا کنید که ترافیک بالایی داشته باشند و به لینک های شما ارزش زیادی بدهند.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – توجه به لینک های خارجی در وب سایت – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *