راه های کمک به سئوی سایت توسط LinkedIn

در این مطلب مواردی در LinkedIn بررسی می شود که می تواند به بهینه سازی موتورهای جست و جو در پیدا کردن سایت شما کمک کند. اساسا سئو مربوط به کلمات کلیدی و پیوند دهنده ها است و در این مطلب یاد می گیرید که چطور از پروفایل LinkedIn  برای بهبود هر دو استفاده کنید. راه های کمک به سئوی سایت توسط LinkedIn

راه های کمک به سئوی سایت توسط LinkedIn

کلمات کلیدی سایت تان را به پروفایل شرکت و پروفایل شخصی تان اضافه کنید. هنگامی که وارد پروفایل شدید، به منوی بالای صفحه مراجعه کرده و بر روی Profile/ Edit Profile کلیک کنید. Summary Area تمام کارهایی را که می خواهید انجام دهید با جزییات توضیح می دهد و این توضیحات باید شامل بعضی از کلمات کلیدی که در وب سایت تان بر روی آن ها تمرکز کرده اید، باشد.

اگر مشتریان تان محلی هستند، حتما محل های سرویس رسانی را قید کنید. مطمئن شوید که صفحه پروفایل تان به Summary Area پیوند خورده باشد. لینک کلمات کلیدی را به وب سایت و صفحات داخلی آن اضافه کنید. در پایین Website Area می توانید نهایت استفاده از اضافه کردن ۳ لینک به دسته بندی مناسب هر کلمه کلیدی را ببرید.

وردپرس LinkedIn را به وبلاگ خود متصل کنید. به منوی بالای صفحه در LinkedIn برگردید و به قسمت More/ Application Directory مراجعه کنید. سپس اپلیکیشن WordPress را به وبلاگ WordPress خودتان اضافه کنید.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – راه های کمک به سئوی سایت توسط LinkedIn – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *