سئو چگونه بر فروش شما تاثیر می گذارد؟

سئو بهترین و مهمترین کانال در دنیای بازاریابی دیجیتال است که می تواند بالقوه ترین مشتریان را برای شما به ارمغان بیاورد. در این مقاله، شما یاد خواهید گرفت که چرا سئو باید اولین گزینه در شروع بازاریابی دیجیتال شما باشد و چگونه فروش شما را افزایش دهد. سئو چگونه بر فروش شما تاثیر می گذارد؟

سئو چگونه بر فروش شما تاثیر می گذارد؟

بیشتر مشاغل توسط افرادی اداره می شوند که تجربه فروش ندارند. این افراد ممکن است کارآفرینانی باشند که به کالایی علاقه مند هستند و یا چیزی اختراع کرده اند که باید بلافاصله آن را بفروشند. با این حال، آنها از آنچه در تعامل بین فروشنده و مشتری رخ می دهد، آگاهی ندارند.

سئو به تجارت شما کمک می کند

افراد فکر می کنند که اگر محصول یا خدمات خوبی داشته باشند، فروش مانند قطرات باران از آسمان سرازیر می شود. بنابراین، وقتی شرکت آنها مشتریان، پول نقد و اعتبار خود را از دست می دهد و ورشکسته می شوند، متعجب می شوند.

نقل قولی از گذشتگان که می گوید: ” اگر شما تولید کنید، مشتری خودش می آید “، بندرت جواب می دهد. واقعیت این است که مشتری هر وقت بخواهد می آید.

حقایقی درباره فروش

اکنون تجارت بیش از هر زمان دیگری رقابتی است و هر چه زمان می گذرد سخت تر می شود، زیرا انتظارات مشتریان از کیفیت محصولات و خدمات افزایش یافته است.

در شرایط فعلی، مشاغلی که به دنبال فروش موفق محصولات و خدمات خود هستند باید کار خود را با شناخت مشتریان و دلایل خرید آنها آغاز کنند.

تاثیر سئو بر فروش

آیا می دانید سئو بهترین کانال برای جلب اعتماد مخاطبان شماست؟ حالا ممکن است بپرسید چگونه؟ طبق آمار، ۹۳٪ افرادی که می خواهند یک خرید آنلاین انجام دهند ابتدا در گوگل جستجو می کنند تا اطلاعات بیشتری کسب کنند.

حالا فرض کنید شما یک لپ تاپ می فروشید. بسیاری از افرادی که مایل به خرید لپ تاپ هستند، ابتدا برخی از کلمات کلیدی در گوگل را جستجو می کنند.

مطمئنا، اگر مطالب آموزنده و یک توصیف عالی از محصولتان را که در اینجا لپ تاپ می باشد، در اختیار آنها قرار دهید، قطعا یکی از اولین گزینه های آنها خواهید بود. از همه مهمتر، سئو به شما کمک می کند تا وب سایت و محصول خود را در رتبه اول گوگل قرار دهید.

سئو قدرتمندترین کانال برای فروش بیشتر است

سئو باعث می شود تا وقتی که کاربری در اینترنت محصولی را که در ذهن دارد جستجو کند، سایت شما را در رتبه اول گوگل مشاهده کند و سپس وارد سایت شما شود که در آنجا نه تنها اطلاعات کافی در مورد محصول را به او می دهید بلکه او را برای انتخاب محصول بهتر راهنمایی می کنید. بدون شک، آن مشتری را از دست نخواهید داد و تنها شرکت و سایتی که از آن خرید می کند متعلق به شما خواهد بود.

مشاوره با ما در این زمینه می تواند بسیار نتیجه بخش باشد. دیجیتال مارکتینگ ثامن آماده ارائه خدمات در زمینه سئو در کرمان است.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – سئو چگونه بر فروش شما تاثیر می گذارد؟ – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *