صفحه فرود یا landing page چیست؟

در بازاریابی آنلاین، یک صفحه فرود، که بعضاً به عنوان landing page یا صفحه مقصد نیز شناخته می شود، یک صفحه وب است که در پاسخ به کلیک در موتورهای جستجو، تبلیغات بنری از سایت های دیگر، تبلیغات ایمیلی و … ظاهر می شود. صفحه فرود یا landing page چیست؟

صفحه فرود یا landing page چیست؟

صفحه فرود معمولا نسخه فروش مستقیم را نمایش می دهد که نتایج جستجو در گوگل، تبلیغات و پیوندهاست. اقداماتی که بازدیدکننده در صفحه مقصد یا فرود انجام می دهد، همان کاری است که آگهی دهنده تعیین می کند. صفحه فرود، صفحه ای است که در وب سایت اصلی یک سازمان، شرکت یا فروشگاه اینترنتی ایجاد شده است.

صفحات فرود، صفحاتی از یک وب سایت هستند که به منظور افزایش اثربخشی تبلیغات ایجاد شده اند. تبلیغاتی که از طریق شبکه های اجتماعی، ایمیل، موتورهای جستجو و … انجام می شوند، برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه فرودی که ما از قبل در وب سایت ایجاد کرده ایم پیوند می خورند و در این صفحه کاربران طبق خواسته ما عمل می کنند.

ممکن است در صفحه فرودی که ما ایجاد کرده ایم، نیاز به دریافت اطلاعات از کاربران از طریق فرم های تماس باشد. همچنین ما می توانیم در این صفحه مطالبی را برای کسب آگاهی بیشتر، تبلیغات درباره خدمات و محصولات با ارائه توضیحات، عکس و فیلم قرار دهیم. صفحات فرود نقش تعیین کننده ای در تبلیغات، ارائه خدمات و فروش بیشتر شرکت ها دارند.

مشاوره با ما در این زمینه می تواند بسیار نتیجه بخش باشد. دیجیتال مارکتینگ ثامن آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی انواع وب سایت در کرمان است.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – صفحه فرود یا landing page چیست؟ – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – طراحی سایت ریسپانسیو در کرمان – طراحی سایت واکنشگرا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *