طراحی سایت ساده اما کاربردی

در نظر داشته باشید مخاطب سایت شما باید قادر باشد تا به سادگی به کلیه بخش های سایت تان دسترسی داشته باشد. فونت های استفاده شده در سایت باید استاندارد باشند و دکمه ها نه خیلی کوچک باشند و نه خیلی بزرگ. طراحی سایت ساده اما کاربردی

طراحی سایت ساده اما کاربردی

طراحی شما باید دقت بالایی داشته باشد. مطالبی که اهمیت دارند باید در صفحه اصلی سایت ارائه شوند و تا آن جا که ممکن است طراحی سایت باید ساده باشد، چرا که هر چه طراحی یک سایت پیچیده تر باشد، مسلما حجم صفحه های آن نیز بالا می رود و در نهایت سایت دیرتر بارگذاری خواهد شد.

رعایت کادر بندی های صحیح و استاندارد می تواند از ارکان اولیه برای شما باشد. تمرکز خود را بر این مطلب قرار دهید که سایت شما باید ساده باشد، اما در عین حال نباید شبیه به یک نوشته بر روی یک تکه کاغذ به نظر برسد.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – طراحی سایت ساده اما کاربردی – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *