مناسب نبودن URL های داینامیک برای سئو

هنگام کار بر روی بهبود رتبه سایت، بررسی ساختار URL و انجام منتهای تلاشتان برای جواب دهی سئو، خالی از لطف نیست. به عبارت دیگر، اگر URL سایت شما داینامیک باشد، بهترین کاری که می توانید بکنید این است که آن را به استاتیک تبدیل کنید. مناسب نبودن URL های داینامیک برای سئو

مناسب نبودن URL های داینامیک برای سئو

ساختار URL چیست؟

ساختار URL یکی از فاکتور هایی است که کمک می کند تا موتورهای جستجو شما را پیدا کنند. موتورهای جستجو عموما URL های پاک یا به عبارت دیگر، استاتیک را زودتر و راحت تر پیدا می کنند. URL های استاتیک هیچ گاه تغییر نمی کنند، نماد ندارند و از کلمات کلیدی استفاده می کنند.

در زیر یک نمونه از URL استاتیک با URL داینامیک مقایسه می شود. URL داینامیک بر اساس پایگاه داده ای که با آن پیدا می شود، تغییر می کند:

http://www.example.com/forums/thread.php?threadid=12345&sort=date

از طرف دیگر، یک URL استاتیک، تغییر نمی کند و در حالت ایده آل از کلمات کلیدی استفاده می کند و به شکل زیر است:

http://www.example.com/forums/the-challenges-of-dynamic-urls.htm

URL های داینامیک در مقابل URL های استاتیک

URL داینامیک به این معنا است که URL مورد نظر در یک پایگاه داده ذخیره می شود و می تواند بر اساس اینکه کدام پایگاه داده کاربر را به سایت شما هدایت می کند، تغییر نماید. قسمت بد در مورد URL های داینامیک این است که موتورهای جستجو آن ها را به اندازه URL های استاتیک دوست ندارند. به این ترتیب آن ها کمتر کلیک می خورند و می توانند به مشکلات محتوایی منجر شوند.

URL استاتیک به این معنا است که تا کد HTML دوباره نویسی نشود، نمی توانند تغییر پیدا کنند. مزیت URL استاتیک این است که موتورهای جستجو آن ها را سریع تر پیدا می کنند و کمک می کنند تا سرور شما راحت تر مدیریت شود. همچنین امکان استفاده از کلمات کلیدی در URL وجود دارد که باعث جذب کاربر بیشتر و افزایش کلیک می شود.

در آخر

URL های استاتیک، یک مزیت دارند. برای موتورهای جستجو پیدا کردن آن ها آسان تر و سریع تر است و به واسطه امکان استفاده از کلمات کلیدی، کاربر نیز احساس راحتی بیشتری می کند و دلیل برتری آن به URL های داینامیک است. پس برای بهبود SEO و افزایش میزان کلیک بهتر است این تغییر صورت گیرد.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – مناسب نبودن URL های داینامیک برای سئو – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *