چرا یک وب سایت به باز طراحی نیاز دارد؟

دلایل طراحی مجدد وب سایت بسته به اهداف خاص بازاریابی کسب و کار شما متفاوت است. رایج ترین دلایل طراحی مجدد وب سایت شما، افزایش بازدید، تولید آگهی های بیشتر و بهبود عملکرد سایت در رابطه با سئو می باشد. چرا یک وب سایت به باز طراحی نیاز دارد؟

چرا یک وب سایت به باز طراحی نیاز دارد؟

اهداف تجاری شما مقیاس طراحی مجدد وب سایت تان را تعیین می کند. اگر برند تجاری خود را تغییر داده اید، ممکن است سایت شما به یک تغییر ساده نیاز داشته باشد: تغییر پالت رنگ، تعویض چند عکس و پایان کار.

اما اگر استراتژی بازاریابی خود را از قبل اصلاح کرده اید، ممکن است لازم باشد به یک سیستم مدیریت محتوا با قابلیت ها و گزینه های سفارشی سازی مورد نیاز برای طراحی مجدد سایت خود مهاجرت کنید.

برای کمک به شما در پیش بینی بهتر فرآیند طراحی مجدد، در مورد متداول ترین اهداف طراحی مجدد و آنچه که برای دستیابی به آنها باید انجام دهید بیشتر به این موضوع می پردازیم.

۱. شما می خواهید سایت خود را تغییر نام دهید

داشتن یک ظاهر ثابت در سراسر سایت، بسیار مهم است. اگر یک بازدید کننده روی پیوندی در صفحه اصلی شما کلیک کند و به صفحه ای برود که کاملاً متفاوت به نظر می رسد، ممکن است گیج شود یا حتی نگران باشد که به صفحه مخربی هدایت شده است.

حتی تفاوت های کوچک مانند داشتن منوهای مختلف پیمایش در صفحات می تواند بازدید کنندگان را نا امید کند.

ناسازگاری در طراحی مانند این موارد معمول است، به ویژه در سایت هایی که نویسندگان بیشتری دارند.

اگر سایت شما در چند سال گذشته به طور قابل توجهی رشد کرده است، پس زمان آن فرا رسیده است که دستور العمل ها و سبک های تجاری را بررسی و اجرا کنید تا سایت شما از یک طراحی منسجم برخوردار باشد.

۲. می خواهید بازدید بیشتری از سایت تان شود

اگر کسی سایت شما را نبیند، طراحی عالی آن مهم نخواهد بود. برای هدایت بازدید کنندگان به سایت خود، باید آن را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. (سئو)

یک راه عالی برای این کار این است که وبلاگ نویسی را بخشی از استراتژی محتوای خود قرار دهید. وب سایت هایی که دارای وبلاگ هستند ۷۲٪ بیشتر از حد معمول در موتورهای جستجو دارای رتبه بندی بالا هستند.

هنگام تدوین استراتژی وبلاگ خود، باید کلید واژه ها بررسی کنید تا ببینید افراد در موتورهای جستجوی، از چه کلمات و عباراتی استفاده می کنند و سپس آنها را در عناوین، توضیحات متا و URL های خود بگنجانید.

با ایجاد پست های بیشتر در وبلاگ، می توانید آنها را به پست ها و صفحات مرتبط پیوند دهید. این به ربات های موتور جستجو کمک می کند و بازدید کنندگان می توانند ارزش و ارتباط بین محتوای سایت شما را درک کنند.

۳- می خواهید امکانات جدیدی به سایت خود اضافه کنید

وب سایت شما باید به راحتی قابل استفاده، قابل فهم و پیمایش آن آسان باشد. با رشد بازدید از سایت شما، باید امکانات جدیدی به سایت خود اضافه کنید تا انتظارات و نیازهای بازدید کنندگان و کاربران نهایی را برآورده سازد.

به عنوان مثال، ممکن است لازم باشد چت زنده را به سایت خود اضافه و یا محتوای چند زبانه را اضافه و مدیریت کنید.

۴- می خواهید سایت خود را برای بازدید کنندگان موبایل بهینه کنید

دستگاه های موبایل ۵۸٪ بازدیدها از موتورهای جستجو را در سال ۲۰۱۹ به خود اختصاص داده اند. از آنجا که جستجو در تلفن همراه بسیار محبوب است، موتورهای جستجو تجربیات خود را در این زمینه ایجاد کرده اند.

در واقع، وقتی چیزی را در تلفن خود گوگل می کنید، در ابتدا نتایج جستجو صفحاتی را که برای موبایل بهینه شده اند نمایش می دهد.

این بدان معنی است که شما باید اطمینان حاصل کنید که سایت شما، هم برای دسکتاپ و هم برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است.

آیا زمان طراحی مجدد سایت شما فرا رسیده است؟

طراحی مجدد وب سایت به زمان، تلاش و هزینه نیاز دارد اما می تواند برای موفقیت آنلاین شما بسیار مهم باشد.

هنگامی که با استراتژی کلی کسب و کار شما همسو باشد، یک طراحی مجدد می تواند به شما کمک کند تا رتبه بندی خود را بهبود ببخشید و نیازهای بازدید کنندگان خود را برآورده سازید.

مشاوره با ما در این زمینه می تواند بسیار نتیجه بخش باشد. دیجیتال مارکتینگ ثامن آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی انواع وب سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا در کرمان است.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – چرا یک وب سایت به باز طراحی نیاز دارد؟ – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – طراحی سایت ریسپانسیو در کرمان – طراحی سایت واکنشگرا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *