گوگل کراولر (google crawler) چیست؟

گوگل کراولر (google crawler) یا خزنده های گوگل عمل جستجو را چه در دامنه سایت و چه در خارج از آن بر عهده دارند که در صورت تکراری بودن، آن را تشخیص می دهند. همانطور که گفته شد اگر خزنده گوگل صفحه وب را مورد تائید قرار دهد آن را به اصطلاح ایندکس کرده و یا به عبارتی برای نمایش نتایج گوگل طبقه بندی می کند. گوگل کراولر (google crawler) چیست؟

گوگل کراولر (google crawler) چیست؟

اسپایدرهای موتورهای جستجو‌گر با استفاده از الگوریتم های گوگل از طرق مختلفی از جمله لینک ها وارد صفحات مختلف وب سایت ها شده و پس از بررسی آن صفحه از لحاظ رعایت قوانین سئو و تائید آن، صفحه را ایندکس کرده که این باعث می شود، هنگام جستجو، در نتایج گوگل نمایش داده شویم.

گوگل کراولر بر اساس میزان کیفیت محتوای تولید شده چه از لحاظ تعداد کلمات و چه از لحاظ نمای ظاهری و بصری وب سایت، به آن امتیاز می دهد. استفاده از محتوای داینامیک و پیوسته منجر به افزایش حجم ترافیک سایت شده و در نهایت نتیجه رو به رشدی در نتایج گوگل خواهد داشت.

لازم به ذکر است گوگل از قوانین سخت گیرانه ای برای ایندکس کردن پیروی می کند، پس استفاده از روش های کلاه سیاه برای دور زدن گوگل به هیچ عنوان توصیه نمی شود. شاید در وهله اول این شیوه نتایج مثبتی را به همراه داشته باشد، اما پس از مدتی صفحه شما در پنالتی گوگل قرار خواهد گرفت و برگشتی غیر قابل امکان و یا بسیار سخت خواهد داشت.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – گوگل کراولر (google crawler) چیست؟ – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *