4 اشتباهی که می تواند به وب سایت لطمه بزند

اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید، مطمئن هستم که لازم نیست در مورد اهمیت داشتن وب سایت برایتان توضیح بدهم. به طور خلاصه، همه چیز درباره دیده شدن، ارائه دادن و دسترسی به مخاطبان هرچه بیشتر است. با این وجود، داشتن قابلیت های فنی ناپخته برای اجرای یک سایت، به هیچ وجه تضمین موفقیت آن نیست. ۴ اشتباهی که می تواند به وب سایت لطمه بزند

4 اشتباهی که می تواند به وب سایت لطمه بزند

درست است که ممکن است برخی از مشکل ها خارج از حیطه کنترل ما باشد، اما بعضی از سایت های جدید راه اندازی شده، به دلیل بد عمل کردن طراح و فراموش شدن موارد اساسی با شکست مواجه می شوند. در این مقاله، چهار اشتباه رایج که به سایت شما لطمه می زنند و تضمین داشتن یک سایت موفق بررسی می شوند.

۱- فراموش کردن بررسی مرورگر

بررسی نکردن این که آیا وب سایت شما در مرورگرهای مختلف درست نمایش داده می شود، یکی از رایج ترین مشکلاتی است که وب سایت های تازه دارند. به عنوان یک طراح وب سایت ما می توانیم در حباب کامپیوترهای آخرین مدل و مرورگرها زندگی کنیم. اما مانند هر محصول دیگری، سلیقه افراد متفاوت است و در مورد مرورگرها، این موضوع از همه بیشتر صدق می کند. اصلا مهم نیست که شما طرفدار کدام مرورگر هستید و یا از کدام مرورگر بدتان می آید. نکته در این جا است که مطمئن شوید وب سایت تان در همه شرایط قابل دسترسی است.

۲- بی توجهی به کارا بودن وب سایت

پس از اینکه طراحی سایت به طور کامل انجام شد، باید بدانید که کار شما به اتمام نرسیده است. اگر برای وب سایت تان بازاریابی نکنید، پول، زمان و انرژی خود را به هدر داده اید و این چیزی نیست که کسی بخواهد. البنه راه هایی وجود دارد که با این مسئله بعد از راه اندازی وب سایت تان کنار بیایید، اما این کار نیازمند تلاش دو برابر شما است. تلاش هایی که تا وقتی که استراتژی های بازاریابی درست و مناسبی برای سایت تان پیش گرفته باشید، به آن ها نیازی نیست.

۳- نبودن یک سئوی قوی برای وب سایت

معمولا وقتی درباره سئو با یک طراح وب سایت صحبت می کنید، با من من کردن و از این شاخه به آن شاخه پریدن و صحبت های بی سر و ته مواجه می شوید. قطعا شما نیز باید درباره تمام جوانب بهینه سازی موتورهای جست و جو با خبر باشید، اما مانند هر روش بازاریابی دیگری، یک سئوی خوب مانند پول در بانک است. مانند علامت های بد فروشگاه، سئوی ضعیف نیز می تواند بازدیدکنندگان و مشتریان را از شما دور کند. اگر شما با مفاهیم حجم کلمات کلیدی آشنایی ندارید، بهتر است کارها را به دست کسی بسپارید که بداند چه باید بکند.

۴- بی توجهی به تولید محتوای خوب در وب سایت

راه های زیادی برای از بین بردن و لطمه زدن به وب سایتان وجود دارد، اما رایج ترین آن ها تولید محتوای ضعیف است. حتی سایت هایی که به خوبی ساخته و تولید شده اند هم ممکن است قربانی این اشتباه شوند. گاهی اوقات افرادی که در تاسیس سایت نقش دارند، آن قدر با پشت سر گذاشتن چالش های فنی هیجان زده می شوند که فراموش می کنند به اندازه کافی در مورد محتوای سایت دقت به خرج بدهند. بعضی اوقات هم ممکن است به دلایل مالی، کیفیت محتوای وب سایت تحت تاثیر قرار بگیرد و از عکس ها و گرافیک بد استفاده شود. محتوای بد می تواند شامل متن، گرافیک، عکس و حتی ویدئوهای درون سایت باشد و بلافاصله اعتبار شما را در برابر بازدیدکنندگان تان پایین بیاورد.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – ۴ اشتباهی که می تواند به وب سایت لطمه بزند – سئو – بهینه سازی سایت – طراحی سایت – طراحی وب – طراحی وب سایت – بازاریابی اینترنتی – طراحی فروشگاه اینترنتی – طراحی فروشگاه آنلاین – دیجیتال مارکتینگ – تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *