5 ویژگی یک وب سایت خوب

یک وب سایت خوب توجه شما را جلب می کند، احساسات شما را برمی انگیزد و به راحتی آنچه را که نیاز دارید به شما می دهد. در اینجا موارد بسیار مهمی ذکر شده است که باید در هنگام ساخت وب سایت برای تجارت خود در نظر داشته باشید. ۵ ویژگی یک وب سایت خوب

5 ویژگی یک وب سایت خوب

۱- سازماندهی و ساختار

وب سایت های خوب به خوبی سازمان یافته و از یک ساختار پیروی می کنند. آنها بهم ریخته نیستند. تمیز و حرفه ای هستند. آنها همچنین حول یک مخاطب و بازار هدف ساخته شده اند. سازماندهی، یک وب سایت را قابل دسترس و کاربر پسند می کند.

با ایجاد یک ساختار سازمانی در وب سایت شما، بازدیدکنندگان می توانند محتوای سایت تان را بهتر جستجو کرده و پیدا کنند. علاوه بر این، یک سازمان و ساختار مشخص به گوگل اجازه می دهد تا وب سایت شما را به راحتی جستجو کرده و فهرست کند.

۲- پیمایش ساده

وب سایت های موفق، منوی ساده و کاربر پسند را ارائه می دهند. بازدیدکنندگان باید هر آنچه را که نیاز دارند به صورت سریع و آسان پیدا کنند.

اگر کاربران مجبور باشند تا مدت زیادی را در سایت باشند و به آنچه می خواهند نرسند، نا امید شده و سایت را ترک می کنند. بنابراین، مهم است که یک منوی دسترسی به بخش های مختلف را در وب سایت خود قرار دهید.

۳- محتوای اصلی

محتوای خوب و تازه باعث جلب توجه بازدیدکننده شده و وی را درگیر می کند، سپس او دوستان خود را دعوت می کند و برای کسب اطلاعات بیشتر بازمی گردد.

علاوه بر این، گوگل برای محتوایی که برای کاربران جالب باشد ارزش قائل است. برخی از شرکت ها تصمیم می گیرند تا تولید محتوا را با نوشتن مقالات یا پست های وبلاگ در مورد محصولات یا رویدادهای خود انجام دهند، در حالی که برخی دیگر صفحاتی را ایجاد می کنند که به سوالات متداول مشتریان پرداخته است.

۴- طراحی برجسته

طراحی زیبا، یک سایت را به یاد ماندنی می کند. یک وب سایت خوب حول موضوعی ساخته شده است که با بازار و شخصیت آن مطابقت داشته باشد.

با این حال، طراحی برجسته همچنین برند تجاری و تجربه کاربر را در نظر می گیرد. از این رو، طراحی وب سایت هم برای دسکتاپ و هم برای دستگاه های تلفن همراه بسیار مهم است.

۵- بهینه سازی برای موتورهای جستجو

یک وب سایت عالی و بدون بازدیدکننده یک وب سایت نامرئی است. سئو یا بهینه سازی موتور جستجو به جذب مخاطب برای سایت کمک می کند.

در نظر گرفتن این نکته نیز مهم است که آوردن کاربران مرتبط با موضوع، نقشی اساسی در رشد وب سایت دارد. این کار فقط ایجاد یک مخاطب عمومی نیست، بلکه آوردن مشتریانی بالقوه است که از خدمات شما قدردانی کرده و هزینه آن را پرداخت می کنند.

سئوی کارآمد برای دیده شدن سایت در نتایج جستجو به زمان و تلاش نیاز دارد، اما باعث تقویت سایت شما و ارائه ROI (بازگشت سرمایه) می شود.

این امر (سئوی خوب) معمولاً با اجرای استراتژی هایی از قبیل: بهینه سازی و انتشار مکرر محتوای با کیفیت، ایجاد بک لینک، انجام تحقیقات برای اینکه چه کلمات کلیدی را مخاطبان شما دنبال می کنند، انجام می شود.

مشاوره با ما در این زمینه می تواند بسیار نتیجه بخش باشد. دیجیتال مارکتینگ ثامن آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی انواع وب سایت در کرمان است.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – ۵ ویژگی یک وب سایت خوب – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – طراحی سایت ریسپانسیو در کرمان – طراحی سایت واکنشگرا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *