حفظ کاربران با طراحی سایت مناسب

یک وب سایت اگر به خوبی طراحی شود، سطح رضایت کاربران را بالا برده و آن ها را جذب می کند. تمرکز بر روی طراحی کاربر پسند، یکی از مهم ترین راه های نگهداری کاربران است. در این مطلب انواع مواردی که طراحی یک وب سایت را جذاب می کنند مورد بررسی قرار می دهیم. با ما همراه باشید. حفظ کاربران با طراحی سایت مناسب

حفظ کاربران با طراحی سایت مناسب

جا گذاری هوشمندانه

هر چه که در قسمت بالا و پایین صفحه نوشته می شود مهم است. قسمت های تصویری، مشخص کردن قسمتی از متن با نقطه گذاری و مهم ترین مطلب باید در قسمت بالای میانی قرار بگیرد تا کاربر به محض ورود به صفحه آن ها را ببیند.

دقت به فضاها

امروزه افراد به جای خواندن آهسته متن، آن را مرور می کنند. وب سایت های شلوغ و بی سر و ته با حجم زیادی از اطلاعات بی مورد باعث گمراهی کاربران می شوند. می توانید با دقت به جای گذاری و فضای مناسب، محیط کاربری مناسبی برای بازدید کننده ها ایجاد کنید. به هر گالری نقاشی و عکسی مراجعه کنید می بینید که تابلوها را قاب به قاب و پشت هم آویزان نکرده اند.

پیمایش آسان

پیمایش باید تا آن جایی که امکان دارد آسان باشد. یک پارچه کردن تب ها، مسیرهای لینک صفحات و متون لینک شده از خسته شدن کاربر در جست و جو برای اطلاعات مورد نظر جلوگیری می کند.

همه ما می دانیم که فضای دور قاب، آن را خاص می کند. بنابراین فضاها، دوست خوبی در طراحی برای شما هستند و می توانند در قسمت های مجزا مابین متن، گرافیک و هر اطلاعات طولانی دیگری استفاده شوند. به این صورت کاربر می تواند به چشم هایش استراحت بدهد.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – حفظ کاربران با طراحی سایت مناسب – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *