استفاده از دایره در طراحی سایت

همانطور که می دانید اشکال در طراحی سایت یکی از عناصر اصلی می باشند. استفاده از شکل هایی مانند مربع و مستطیل بسیار روزمره شده است و به عبارتی از مد افتاده! اما از دیگر اشکال هندسی می توان به دایره اشاره کرد که با وجود تصور بعضی مبنی بر اینکه روند طراحی را مشکل می سازد، استفاده صحیح از آن می تواند ظاهری بسیار جذاب، گیرا و مدرن به سایت شما بخشد. استفاده از دایره در طراحی سایت

استفاده از دایره در طراحی سایت

با قرار دادن این عناصر بصری در کنار عناصری مانند فضای خالی (سفید)، رنگ ها و خطوط می توان دید بیننده را هر چه بیشتر جلب کرد. اما در چه مکان هایی امکان استفاده از دایره و تاثیر آن بر مخاطب بیشتر می باشد؟

در حقیقت می توان چنین بیان کرد که در صورتی که شما کمی سلیقه به خرج دهید، استفاده از دایره می تواند در کلیه بخش های سایت کاربردی باشد، اما باید در نظر داشته باشید که در استفاده از آن زیاده روی نشود.

لوگوها یکی از اصلی ترین بخش ها برای به کار گیری این شکل هندسی می باشند. وجود دایره در لوگو و طراحی شما می تواند حس آرامش و راحتی را به بیننده القا نماید. همچنین کاربرد دایره در آیکون های موجود در سایت نیز دیگر جای بحث ندارد. در حقیقت می توان چنین بیان کرد که استفاده از دایره در این حیطه یکی از رایج ترین فعالیت ها در طراحی سایت بوده است.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – استفاده از دایره در طراحی سایت – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *