به عنوان طراح سایت انتقاد پذیر باشید

بسیار پیش آمده است که طراحان سایت در زمینه کاری که انجام می دهند بسیار حساس باشند. این مساله موجب می شود که اگر کسی از کار آن ها انتقاد کند، موجب ناراحتی طراح شود. اما باید بدانید که انتقاد به هر صورتی هم که ارائه شود می تواند برای شما مفید و سازنده باشد. به عنوان طراح سایت انتقاد پذیر باشید

به عنوان طراح سایت انتقاد پذیر باشید

افراد، دیدگاه های گوناگونی در رابطه با هنر دارند. المان های بصری بر روی هر فرد می تواند تاثیر خاص خود را داشته باشد. از سوی دیگر، همین افراد هستند که بازدید کنندگان سایت های گوناگون هستند. بنابراین دیدگاه همه آن ها می تواند در بهبود فعالیت شما موثر باشد.

به آنها گوش دهید و از انتقادها استقبال کنید. حتی اگر در دید شما انتقاد یک شخص کاملا بیجا باشد، از او با روی خوش بخواهید تا آن را با شما در میان گذارد. توصیه ای که می تواند برای شما بسیار مفید باشد آن است که: هرگز و هرگز انتقاد دیگران را به شخص خود نسبت ندهید. هر فردی مسلما در کارهای خود نقطه ضعف هایی دارد که حتی خودش هم متوجه آنها نمی شود. اما به لطف وجود دیگر افراد می تواند آن ها را بیابد و از بین ببرد.

انتقاد دقیقا به مفهوم پیشرفت و بهبود مهارت های ما می باشد، بنابراین سایتی که شما طراحی می کنید باید دارای زبانی باشد که به دل اکثر افراد بشیند. در نهایت به خاطر داشته باشید که شما نمی توانید همه را راضی نگه دارید. از انتقاد استقبال نمایید و یاد بگیرید آن ها را دوست داشته باشید، چرا که موجب پیشرفت شما خواهند شد. برای بررسی آن مواردی که مورد انتقاد قرار گرفته اند وقت بگذارید تا همیشه در کار خود موفق باشید.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – به عنوان طراح سایت انتقاد پذیر باشید – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *