تحت تاثیر قرار دادن کاربر با طراحی خوب سایت

کاربران به طور ناخودآگاه جذب طراحی و ظاهر سایتی می شوند که راحت بوده و خواندن مطالبش سخت نباشد. در این زمینه مهم است که چند مورد را در طراحی سایت رعایت کنید. تحت تاثیر قرار دادن کاربر با طراحی خوب سایت

تحت تاثیر قرار دادن کاربر با طراحی خوب سایت

آن ها را زیاد شگفت زده نکنید

درست است که یک وب سایت با طراحی نوآورانه و زیبا می تواند چشم کاربر را خیره کند، اما اگر از هدف اصلی خود منحرف شوید می تواند آن ها را از شما دور کند. دستورالعمل های یک طراحی وب سایت خوب بر اساس عادات کاربران در هنگام جست و جو در اینترنت و دنبال کردن آن هاست.

با نگاهی به سایت های پر بازدید و محبوب متوجه می شوید که آنها از قوانین اولیه طراحی زیاد دور نشده اند و می توانید مواردی مانند دکمه های log-in در قست راست، تب های پیمایش در بالا و لوگوهای لینک شده به اطلاعات بیشتری در مورد شرکت در سمت چپ را ببینید. تصور کنید که چقدر گیج کننده خواهد بود اگر وارد سایتی شوید و ببینید که کلید log-in در انتهای صفحه قرار گرفته باشد. اگر کاربران را بیش از اندازه شگفت زده کنید احتمال گیج شدن آن ها وجود دارد.

ولی بکوشید خلاقیت در سایت تان به چشم بیاید

Facebook از کجا می داند کاربرهایش به دنبال چه چیزی هستند؟ جواب سوال آسان است. بعضی وقت ها چیزهایی به کاربرانش ارائه می دهد که خود آن ها نمی دانند می خواهند. فیسبوک بعضی از تغییرات خود را به آرامی و کم کم ایجاد می کند و به کاربر اجازه می دهد تا به آن عادت کند.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – تحت تاثیر قرار دادن کاربر با طراحی خوب سایت – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *