مراحل طراحی یک سایت

بیشتر افراد در زمانی که می خواهند یک وب سایت داشته باشند نمی دانند از کجا و چگونه باید شروع کنند. در ادامه مراحلی را که برای طراحی یک سایت باید طی شود مورد بررسی قرار می دهیم. مراحل طراحی یک سایت

مراحل طراحی یک سایت

اما قبل از شروع طراحی، شما به عنوان کارفرما باید کارهایی را انجام دهید که در زیر لیست شده اند:

۱- جمع آوری اطلاعات

ابتدا تکلیف را با خودتان مشخص کنید که می خواهید در وب سایت خود چه اطلاعاتی داشته باشید. در نظر داشته باشید این مرحله بسیار مهم است زیرا با توجه به این که می خواهید چه وب سایتی داشته باشید باید نام مناسب و فضای مناسب برای سایت خود انتخاب کنید.

به عنوان مثال برخی از سایت ها به عنوان فروشگاه هستند، برخی به عنوان سایت های خبری، برخی دیگر مانند کاتالوگ تنها به معرفی محصول می پردازند. فراموش نکنید بعد از اینکه نوع وب سایت تان را مشخص کردید امکاناتی را هم که مایلید در سایت باشد را لیست کنید تا مدت زمان کمتری را صرف استخراج امکانات و نیازهایتان کنید.

۲- انتخاب و خرید نام دامنه (domain) و فضای سایت (هاست)

حالا که می دانید چه وب سایتی و با چه امکاناتی می خواهید باید یک نام مناسب برای وب سایت تان بیابید. نام وب سایت شما باید نمایشگر امکانات و خصوصیات آن باشد. البته می توانید از نام تجاری خود به عنوان نام دامنه تان استفاده کنید.

۳- مشورت با افراد و شرکت های طراح

در این مرحله می بایست با کمک گرفتن از افراد با تجربه سیستمی را برای سفارش سایت خود انتخاب کنید. به عنوان نمونه انتخاب نوع سیستم مدیریت محتوایی که برای کسب و کار شما مناسب تر باشد و …

۴- پرداخت پیش پرداخت و بستن قرارداد

اکنون زمان آن رسیده که باید برای بستن قرارداد اقدام کنید. قراردادها شامل توضیح کلی از امکانات و تکنولوژی سایت و زمان شروع و زمان تحویل آن است. شما بایستی مبلغی تحت عنوان پیش پرداخت، پرداخت کنید و کار آغاز می شود. در نظر داشته باشید که تمامی عکس ها و لوگوها در صورت وجود باید توسط شما به طراح داده شود. در غیر این صورت کار را به تیم طراحی آن ها واگذار کنید تا زمان را از دست ندهید.

نکات:

– تکلیف پشتیبانی را در زمان قرارداد به طور واضح مشخص کنید.

– نکاتی را برای فسخ قرارداد و بدقولی ها در نظر بگیرید.

– برای آموزش کار با وب سایت با طراح خود صحبت کنید.

– انتخاب رنگ و تم سایت

– سعی کنید مواردی را که از شما خواسته اند سریعتر به دستشان برسانید.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – مراحل طراحی یک سایت – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *