هدایت به سایت توسط شبکه های اجتماعی

شما به عنوان صاحب یک سایت و یا طراح آن هزینه و وقت خود را صرف ایجاد بهترین سایت ممکن برای تجارت خود کرده اید. با برنامه ریزی های دقیق توانسته اید آن چه را از یک سایت می خواهید پیاده سازی نمایید و اصول طراحی را به خوبی در آن اجرا کنید. حال نوبت آن رسیده است تا مخاطبین و مشتریان خود را به سوی این سایت هدایت نمایید. هدایت به سایت توسط شبکه های اجتماعی

هدایت به سایت توسط شبکه های اجتماعی

در اینجا ممکن است که برای برخی از افراد سوء تفاهم به وجود آید. بگذارید چنین بگوییم. شما همه تلاش خود را کرده اید تا افراد وارد سایت تان شوند، اما در همین حال آن ها را تشویق کرده اید که از آن خارج شوند! می پرسید چگونه؟ آیکون هایی که مربوط به شبکه های اجتماعی می باشند، نباید در بالای سایت قرار داشته باشند و به محض آن که بیننده وارد صفحه اصلی سایت می شود آن ها را مشاهده نماید.

فرض کنید که شما در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توئیتر توانسته اید با قرار دادن یک مطلب مفید مخاطب خود را جلب کنید تا از سایت شما بازدید نماید. فرد به محض ورود به سایت تان مجدد با آیکون فیسبوک یا توئیتر شما برخورد می کند. “ما را در فیسبوک دنبال کنید!” مشاهده چنین جمله ای در ابتدای سایت یعنی اهمیت پروفایل شما در شبکه های اجتماعی بیشتر از سایت رسمی کمپانی شما می باشد.

بنابراین آیکون های شبکه های اجتماعی بهتر است در فوتر یک سایت قرار داشته باشند. در صورتی که افراد وارد سایت شما شده اند، شما باید تلاش کنید تا در آن باقی بمانند، مطالبتان را مطالعه کرده و در رابطه با خدمات و محصولات تان مطلع شوند. این شبکه های اجتماعی هستند که باید افراد را به سوی یک سایت هدایت کنند و برای آن تبلیغ نمایند، نه اینکه سایت رسمی یک کمپانی تبلیغی برای پروفایلش در شبکه های اجتماعی شود.

دیجیتال مارکتینگ ثامن ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کرمان می باشد. در صورتی که قصد آنلاین سازی کسب و کار خود را دارید به ما مراجعه فرمایید. ما خدمات طراحی سایت، سئو، تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی و طراحی گرافیک را انجام می دهیم. پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – هدایت به سایت توسط شبکه های اجتماعی – سئو در کرمان – بهینه سازی سایت در کرمان – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – تولید محتوا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *