3 روش برای جذب مشتری بیشتر به وب سایت

حقیقت این است که روش های بسیار ساده ای وجود دارد که می توانید مشتریان جدیدی را به وب سایت خود جذب کنید. امروزه با وجود اینترنت، دسترسی به افراد بسیار آسانتر از گذشته است. ۳ موردی که می خواهیم به آنها اشاره کنیم، از اساسی ترین موضوعات در مورد بازاریابی آنلاین هستند. ۳ روش برای جذب مشتری بیشتر به وب سایت

3 روش برای جذب مشتری بیشتر به وب سایت

۱- وبلاگ نویسی

اگر در جذب مشتری های جدید به وب سایت خود کاملا جدی هستید، باید بخش وبلاگ را در سایت خود داشته باشید. وبلاگ نویسی یکی از عوامل اصلی در ایجاد ترافیک در اینترنت است.

با نوشتن مطالبی در رابطه با کسب و کارتان در بخش وبلاگ و بهینه سازی توسط موتورهای جستجو، بسیاری از افراد سایت شما را بازدید می کنند و به مشتریان شما تبدیل می شوند.

۲- بازاریابی محتوا

اگر می خواهید بازدید کننده جذب کنید و در نهایت آنها را به مشتری تبدیل کنید، باید یکی از مهمترین اصول موفقیت در فضای رتبه بندی جستجوی ارگانیک را رعایت کنید و آن تولید محتوای مرتبط با کسب و کار شما و در نتیجه بازاریابی از این طریق در اثر جستجوی افراد در گوگل و دیگر موتورهای جستجو است.

بازاریابی محتوا یک اصل آزمایش شده و واقعی برای موفقیت در اینترنت است و اکنون دهه هاست که وجود دارد. دلیل اینکه اخیرا بازاریابی محتوا به عنوان یکی از موضوعات داغ مطرح شده است، این است که معلوم شده یکی از عوامل اصلی موفقیت در بهینه سازی سایت توسط موتورهای جستجو است.

محتوای عالی اغلب افراد بیشتری را درگیر می کند و توسط این افراد به اشتراک گذاشته می شود. اگر در جذب مشتری های جدید به وب سایت خود کاملا جدی هستید، کاملا باید بازاریابی محتوا را فرا بگیرید.

۳- بازاریابی ویدئویی

روش بسیار قدرتمند دیگری که می توانید مشتری را به وب سایت خود جذب کنید، بازاریابی ویدیویی است. یک سری آموزش ها و تبلیغات ویدئویی آنلاین ایجاد کنید و آن ها را در سایت هایی مانند آپارات و یوتیوب آپلود کرده و به اشتراک بگذارید.

این کار به زمان نیاز دارد. با این حال، از هر روشی که برای جذب مشتریان جدید به سایت خود استفاده می کنید، نمی توانید انتظار داشته باشید که یک شبه به نتیجه برسید.

به طور مداوم فیلم تولید کنید تا در نهایت میزان بازدید شما افزایش یابد. آن فیلم ها را به مطالب مرتبط در وب سایت خود پیوند دهید یا در فیلم ها آدرس وب سایت خود را بیاورید و تبلیغ کنید. اطمینان حاصل کنید که محتوای با کیفیتی تولید می کنید تا در نهایت با بازاریابی ویدئویی به آن چه می خواهید برسید.

مشاوره با ما در این زمینه می تواند بسیار نتیجه بخش باشد. دیجیتال مارکتینگ ثامن آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی انواع وب سایت در کرمان است.

لینک خارجی

عبارات کلیدی: دیجیتال مارکتینگ ثامن – ۳ روش برای جذب مشتری بیشتر به وب سایت – طراحی سایت در کرمان – طراحی وب در کرمان – طراحی وب سایت در کرمان – بازاریابی اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمان – طراحی فروشگاه آنلاین در کرمان – دیجیتال مارکتینگ کرمان – طراحی سایت ریسپانسیو در کرمان – طراحی سایت واکنشگرا در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *